Codziennie rób jedną rzecz, której się boisz

Niby proste ale jednak podświadomie walczymy z tym by chodź na chwilę zbliżyć się do strachu. Stach działa na nas negatywnie i nie pozwala działać. Większość naszych niepowodzeń wywodzi się ze strachu. Boimy się zmienić pracę i jesteśmy w tym samym miejscu od lat. Boimy się szukać szczęścia w związku i żyjemy w nieszczęściu.

Wyzwanie: walka ze strachem

Chyba nie chcesz by było już za późno na zmiany? Czas podjąć wyzwanie i rozpocząć walkę ze swoim strachem. Zrób tylko 1 rzecz każdego dnia, rzecz której się boisz lub sprawia tobie nieprzyjemność.

Czas podjąć wyzwanie i rozpocząć oficjalną walkę ze swoimi słabościami. Pamiętaj, że nie robisz tego dla kogoś a robisz to tylko i wyłącznie dla siebie.

Nie bój się zmian bo bez nich nic nie osiągniesz. To czas na motywację do walki ze swoim strachem, który blokuje twoje szczęście. Czego się boisz, porażki? Porażka uczy nas, że warto iść dalej. Podnosisz się, otrzepujesz i dalej wspinasz się w stronę wyznaczonego celu.

Najgorsze co może się stać to nic się nie zmieni. W najlepszym wypadku zmieni się całe twoje życie na lepsze. Nie bój się walczyć o swoje i rozpocznij swoją przygodę już dziś.

Codziennie rób jedną rzecz, której się boisz

Podejmij wyzwanie walki ze strachem

Zapraszamy ciebie do podjęcia wyzwania walki ze strachem. Co trzeba zrobić by rozpocząć nasze wyzwanie? Oczywiście, rozpocząć sam proces – czyli robisz jedną rzecz dziennie, której się boisz. To mogą być drobiazgi w domu ale również duże wyzwania w pracy.

Czemu 30 dni? Bo to okres, który pozwoli ćwiczyć i oswajać się ze zmianą na lepsze. Nie musisz zaczynać od najtrudniejszych rzeczy a błahych, tych które odkładasz bo są dla ciebie nie miłe.

Z dnia na dzień staraj się pokonywać coraz poważniejsze przeszkody. Zobaczysz jak zmieni się twoje życie, nagle siły witalne powrócą oraz zbudujesz swoje poczucie wartości.

Dołącz do naszej grupy Wyzwanie Zmiana i dziel się swoją walką ze strachem. Zapraszamy!

Jak działa nasze wyzwanie?

Dając sobie wyzwanie dajesz wyraźny znak do swojej podświadomości, że koniec zgadzania się na wszystko. Chcesz zmiany na lepsze i na tę zmianę zasługujesz. Przestajesz się bać i bierzesz ster w swoje życie.

W szczególności pomaga w zbudowaniu silnego poczucia własnej wartości. Bo jesteś szefem swojego życia i nie zapominaj o tym. Zasługujesz na dobre rzeczy i na pewno wkrótce się wydarzą.

By zwielokrotnić sam proces walki ze strachem i zachować motywację do realizacji programu 30 dni dołącz do naszej grupy i dziel się swoimi sukcesami. Razem będzie nam łatwiej pokonać strach i zmienić życie na lepsze. Twoja przemiana zaczyna się już dziś! Podejmij Wyzwanie walki ze strachem