Najdziwniejszy sekret świata, który zmieni Twoje życie

Czy wiesz czym jest prawo przyciągania? Wielokrotnie opisywana energia przyciągania do nas rzeczy tych zarówno dobrych jak i złych. Zachęcamy do wykonania 30 dniowego wyzwania do realizacji naszych życiowych celów. Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele.

Earl Nightingale był mówcą motywacyjnym. Zauważył, że po wykładach, ludzie zaczęli do niego podchodzić i mówić, że wykład tak im się podoba, że chcieli by słuchać go częściej.

Autor posłuchał, nagrał i wydał „The Strangest Secret”, który w roku wydania sprzedał się w ponad milionie sztuk. Tym samym autor stał się jednym z najbardziej słuchanych mówców motywacyjnych.

Pomógł milionom ludzi uporządkować swoje życie, łącznie ze mną osobiście.

Najdziwniejszy sekret świata – Earl Nightingale

Jesteś tym, o czym myślisz przez większość czasu.

Masz ogromną moc w sobie, w swoim sposobie myślenia.

Naucz się panować nad swoimi myślami, uczyń z nich narzędzie do realizacji swoich pragnień, bowiem to właśnie Twoje myśli odzwierciedlają to kim jesteś i gdzie się znajdujesz.

Myślisz pozytywnie, skupiasz się na swoim celu osiągasz go.

Myślisz negatywnie, skupiasz się na przeszkodach i wymówkach – ponosisz porażkę, za porażką.

Jak więc osiągać swoje cele lepiej, szybciej, skuteczniej zmieniając swój sposób myślenia?

Słuchaj tego nagrania codziennie, a zmienisz swoje myślenie. Zmieniając swoje myślenie, zmienisz swoje życie.

Jak przeprowadzić 30-dniowy test Earla Nightingale’a?

Wykonując ten test nie masz nic do stracenia i wszystko czego możesz chcieć zyskać.

Chcę, żebyś napisał na kartce, czego chcesz bardziej niż czegokolwiek innego. Może to być więcej pieniędzy, może chcesz podwoić swoje dochody lub zarobić konkretną kwotę, może to być piękny dom, sukces w twojej pracy, szczególna pozycja w życiu czy bardziej harmonijne życie rodzinne.

Zapisz na swojej karcie konkretnie, czego chcesz. Upewnij się, że jest to jeden cel i jasno zdefiniowany.

Nie musisz go nikomu pokazywać, ale noś go ze sobą, abyś mógł go oglądać kilka razy dziennie.

Pomyśl o tym w wesoły, zrelaksowany, pozytywny sposób każdego ranka. Kiedy wstajesz i od razu masz nad czym pracować, po co wstać z łóżka, po co żyć.

Spójrz na ten cel przy każdej nadarzającej się okazji w ciągu dnia i tuż przed pójściem spać w nocy. Czy wiesz, że MUSISZ STAĆ SIĘ TYM, O CZYM MYŚLISZ. A skoro myślisz o swoim celu, zdajesz sobie sprawę, że wkrótce będzie on Twój. W rzeczywistości jest naprawdę twój w momencie, w którym go zapisujesz i zaczynasz o nim myśleć.

Spójrz na całą obfitość wokół siebie – masz takie samo prawo do tej obfitości, jak każde inne żywe stworzenie. Jest twoja na prośbę.

Przestań myśleć o tym, czego się boisz. Za każdym razem, gdy w twojej świadomości pojawia się straszna lub negatywna myśl, zastąp ją mentalnym obrazem twojego pozytywnego i wartościowego celu.

Przez trzydzieści dni musisz przejąć kontrolę nad swoim umysłem, będzie on myślał tylko to, na co pozwoliłeś mu myśleć.

Każdego dnia tego 30-dniowego testu rób więcej, niż musisz. Oprócz utrzymywania radosnego i pozytywnego nastawienia, dawaj z siebie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie przejmuj się zbytnio tym, jak zamierzasz osiągnąć swój cel – zostaw to całkowicie Sile większej niż ty sam. Wszystko, co musisz zrobić, to wiedzieć, dokąd zmierzasz. Odpowiedzi same przyjdą do ciebie.

Zapamiętaj te słowa, miej je stale przed sobą w tym miesiącu testu:

Proście, a będzie wam dane
Szukajcie a znajdziecie
Kołaczcie, a otworzą wam

Jeśli poniesiesz porażkę w ciągu pierwszych 30 dni. Mam na myśli, że nagle poczujesz się przytłoczony negatywnymi myślami, musisz zacząć wszystko od nowa i przejść kolejne trzydzieści dni.

Nie martw się – zmartwienie wywołuje strach, a strach paraliżuje.

Wiedz, że wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać swój cel przed sobą. Wszystko inne zadba o siebie.