Wyzwanie zdrowie: 30 dniowy detoks kawowy

Chcesz zadbać o swoje zdrowie a jednocześnie zacząć swoją przemianę? Zapraszamy do udziału w wyzwaniu przejścia 30 dni bez kawy. Od razu przechodzisz do działania, rzucamy z dnia na dzień kawę i zmieniamy swoje życie już dziś.

Czemu warto odstawić kawę?

No właśnie czy wiesz, czemu warto odstawić kawę? Bo szkodzi, bo jest kolejnym nałogiem, który wpływa na negatywnie nasze samopoczucie. To taki eksperyment, po którym twoje życie musi zmienić się na lepsze. Uwaga czeka ciebie całe 30 dni bez kofeiny!

Odstawiając kawę zadbasz o kolor zębów, ładniejszą cerę i poprawisz ogólne samopoczucie. Zmieni się również twój smak oraz odzyskasz nieskończone pokłady energii. Tak jest po rzuceniu kofeiny (i teiny) energia będzie pochodzić nie od kawy a wprost z twojego organizmu.

Jak kawa uzależnia – czas rzucić kolejny nałóg

Picie kawy to nałóg, a jeśli nie wierzysz, to zacznij z nami wyzwanie detoks kawowy. Zobaczysz jak bardzo będzie brakowało tobie brązowego napoju. Rzucanie nałogu kawy, to budowa silnej woli i wstęp do rzucania innych nałogów w tym nałogu palenia papierosów.

Czy znasz objawy uzależnienia od kawy?

 1. problemy ze snem
 2. zwiększona drażliwość
 3. nad nerwowość
 4. możliwość wystąpienia wrzodów żołądka
 5. spadek apetytu
 6. problemy gastryczne
 7. pogorszenie nastroju
 8. wkurzające skurcze mięśni
 9. brak energii witalnych
 10. obniżenie motywacji do działania
 11. negatywny wpływ na serce (podobno)

Bez kawy jest cudownie to koniec ze stresem i przemęczeniem psychicznym.

Idziemy na detoks kawowy z tobą! Teraz cały proces przejdziemy wspólnie z tobą i zadbamy nie tylko o twoje ale również i nasze samopoczucie.

Rozpocznij przemianę twojego życia na lepsze – rozpocznij wyzwanie 30dni bez kawy

Zapraszam Ciebie dziś, do wyzwania 30dni bez kubka kawy. Jeśli, chcesz spróbować swoich sił to będzie nam raźniej w grupie! Oczywiście całe wsparcie prowadzimy on-line w grupie wsparcia – Wyzwanie Zmiana. Dołącz do nas i rozpocznij zmianę życie na lepsze.

Zapraszam już teraz do wyzwania! Zobacz, czy chcesz coś zmienić w Swoim życiu już teraz na lepsze? Jeśli, tak to widzimy się w grupie.