Wyzwanie Zmiana – Wielkie zmiany w życiu małymi krokami

Nasza droga

Inspirować ludzi do robienia rzeczy, które ich inspirują, aby każdy z nas razem mógł zmieniać świat na lepszy.

Czym jest Wyzwanie Zmiana?

To praca nad sobą samym, zadania do wykonania i zamknięta grupa osób chcących dokonać wielkich zmian małymi krokami.

Wyzwanie pomagające realizować swoje cele życiowe, wprowadzać duże zmiany do codzienności i przekuwać marzenia w rzeczywistość.

SPOTKANIA ONLINE JEDEN NA JEDEN

Spotkania online jeden na jeden, to pomoc, wsparcie i rozpoczęcie zmiany na lepsze

Dajemy gotowe narzędzia do budowania przyszłości

Zacznij od jednej rzeczy dziennie a wkrótce zaczniesz przenosić góry

Codziennie rób jedną rzecz, którą chcesz zrealizować. Tak łatwo jest wpaść w wir codziennych obowiązków. Lista zadań może pochłonąć cały twój dzień. Dlatego nalegałbym na młodego siebie, żeby upewnił się, że ma na tej liście jedną rzecz, którą chce zrobić!

I ZACZYNAMY WYZWANIE

ROZPOCZNIJ PRZEMIANĘ SWOJEGO ŻYCIA NA LEPSZE

Jak wygląda nasz program?

Nasz program to zadania do wykonania. Pomagamy zmienić sposób działania i myślenia o sobie samym oraz swoim życiu. To również realizacja swoich celów oraz kreowanie zmian, które chcesz osiągnąć. Wspólnie przechodzimy przez cały proces zmiany!

UWAGA: Możesz rozpocząć nasz program Wyzwanie Zmiana zupełnie za darmo. Otrzymujesz od nas pierwsze 15 zadań do wykonania i dołączysz do społeczności ludzi, którzy zmieniają swoje życie.

Jeśli nasze zadania spodobały się, zachęcamy do dołączenia do pełnego programu zmiany na lepsze. Wyzwanie Zmiana to blisko 180 zadań do wykonania, wiedza o zarządzaniu czasem, realizowaniu projektów życiowych oraz zmianie postrzegania samego siebie.

Wyzwanie Zmiana poznaj Pełen program

Co otrzymujesz w pełnej wersji programu? Przede wszystkim dostęp do zamkniętej grupy wsparcia. Do miejsca, gdzie dzielimy się dodatkową wiedzą oraz materiałami motywacyjnymi do codziennej zmiany na lepsze. Grupa Wyzwanie Zmiana to miejsce wspólnych spotkań on-line. W naszej grupie dzielimy się swoimi sukcesami, prowadzimy wsparcie oraz motywujemy do dalszego działania. Podziel się już dziś swoimi sukcesami!